Läs mer
Lundify.com Mina Sidor
Butikens försäljning automatiskt bokförd
Har du kundföretag i livsmedelsbranschen? Genom att koppla kundföretagets orderhanteringssystem till Bjorn Lunden för du enkelt över order för fakturering i ekonomisystemet. Effektivare för byrån och enklare för kunden.
INTEGRATIONER SOM FÖRENKLAR ARBETET INOM LIVSMEDELSBRANSCHEN
Integrationer är en av våra smidiga lösningar för effektiv samverkan mellan byrå och kund. För att ytterligare effektivisera flödena för byrån, för byråns kunder och för kommunikationen mellan byrå och kund rekommenderas vårt prisvärda BL Pro-paket.
Läs mer om våra paket »
Läs mer »
Har du frågor kring våra programlösningar kan du med fördel prata med våra kunniga byrårådgivare. Du kommer i kontakt med dem genom att ringa 0650-54 14 00, mejla till byraradgivare@bjornlunden.se eller genom att fylla i kontaktformuläret.
Har du frågor kring våra programlösningar kan du med fördel prata med våra kunniga byrårådgivare. Du kommer i kontakt med dem genom att ringa0650-54 14 00, mejla till byraradgivare@bjornlunden.se eller genom att fylla i kontaktformuläret.
Vi sammanfattar de viktigaste nyheterna inom skatte-, redovisnings- och personalområdet – och förklarar hur de påverkar dig och ditt företag.
Bjorn Lunden | Kastellvägen 21 | 824 55 Hudiksvall | 0650-54 14 00 | info.se@bjornlunden.com | orgnr: 556293-9982