Koppla Onslip till Björn Lundén och automatisera bokföringen
Onslip är ett digitalt kassasystem som erbjuder en helhetslösning för aktörer inom restaurang- och cafébranschen. Onslips plattform är marknadsledande och utvecklas kontinuerligt för att erbjuda en oslagbar kundupplevelse utan kompromisser. Genom personlig service och starka partnersamarbeten läggs grunden för ett komplett kassasystem som ständigt ligger i framkant och utmanar vad ett kassasystem kan vara.
Med Onslip knyter du ihop och effektiviserar alla delar av din verksamhet, från bokföring och administration till betalningar, analys, beställningar och bongar.
Detta vinner du på att koppla Onslip till Björn Lundén
När du kopplar ihop ditt system med Björn Lundén får du automatisk överföring av dagsavslut från ditt kassasystem, och behöver inte längre spendera dyrbar tid på att manuellt föra in din dagsförsäljning.
- Slipp spendera tid på bokföring, och lägg den istället på att utveckla din verksamhet eller umgås med familjen.
Så här kommer du igång
Du aktiverar integrationen under Arkiv, Integrationer i BL Administration eller på app.bjornlunden.se. Den publika nyckeln som behövs för kopplingen hittar du under kugghjulet.
I Onslip loggar du in i ditt BackOffice och klickar på Konfigurera, Integrationer, Björn Lundén. Där klistrar du in din publika nyckel.